Осморо наших учeника, са учeницима из осталих школа ужичког краја, боравe у Трогeну –                   Пeсталоци сeло (Швајсарска). Још по самом доласку учeствују у радионицама, а од понeдeљка и са вршњацима из Молдавијe и Нeмачкe. За викeнд су посeтили Национални музeј у Цириху и Сeнт Галeну

Презентација о екскурзији ученика осмог разреда која је реализована од   4. до 6. маја 2019.године.

Рад ученице Сандре Драгутиновић, одељење 82

Филм о изградњи хидроелектране Ђердап можете видети на следећем линку

Maja 24.  2015. године  реализована je једнодневна екскурзија за 98 ученика петог разреда наше школе на релацији Севојно - Кадињача - језеро Перућац - Митровац- Мокра Гора - манастир Рујан - брана Врутци - Севојно.

Од 15. до 17. маја 2015. године реализована je тродневна екскурзија за 47 ученика осмог разреда наше школе.

У суботу, 9. маја 2015. године, реализована је једнодневна екскурзија за 86 ученика шестог разреда наше школе.

У периоду од 23. до 30. априла 2015. године, реализована је планирана настава у природи за ученике првог разреда у Ивањици у Заводу за рехабилитацију.

Ученици осмог разреда били су на тродневној  екскурзији  од 10-12.маја 2014. Погледајте презентацију са њихове екскурзије.

Током маја месеца изведене су екскурзије ученика седмог и осмог разреда. Погледајте кратке презентације са ових екскурзија.