Вечерње новости: Ђаци из Крваваца тестирају реформу

Радови на изградњи спортске сале у дворишту наше школе почели су у присуству министра просвете, науке и технолошког развоја Младена Шарчевића, представника Града Ужица и Градске општине Севојно.

Планирано је да фискултурна сала буде завршена крајем марта наредне године. Вредност радова је 467 хиљада евра, а објекат ће имати 1000 квадратних метара.

Извештај: РТС

Извештај: Ужице медиа

Основна школа "Алекса Дејовић" Севојно обавештава ученике да школска 2019/2020.година почиње 2. септембра по следећем распореду у матичној школи :

• разредна настава (од 1. до 4. разреда) - пре подне
  • предметна настава (од 5. до 8. разреда) - после подне

Пријем првака у Севојну биће уприличен у 10:00h, у Крвавцима у 9:00h, а у Злакуси у 8:00h.

Започети су радови на изградњи нове фискултурне сале у школи у Севојну.

RADOVI

Подела сведочанстава одржаће се 28.јуна 2019.године  по следећем распореду:

• школа у Севојну:  разредна настава - у 10:00h, предметна настава - у 11:00h
  • ИО у Крвавцима: у 9:00h

Размена уџбеника биће организована по следећем распореду:

• школа у Севојну - од 10:00 до 12:00h
  • ИО Крвавци - у 9:30h

На основу Уговора који је потписан између Града Ужица и Владе Републике Србије, Министарства финансија, Сектора за уговарање и финансирање програма из средстава Европске уније, Град Ужице реализује пројекат ‘’Нови живот неолитског наслеђа у препознатим природним подручјима од великог значаја - NeoLIFE’’.