Штампа
Погодака: 381

ИЗВЕШТАЈ СА НЕДЕЉЕ ШКОЛСКОГ СПОРТА У ИО КРВАВЦИ

v  ПРОГРАМ

  1. понедељак, 3. 4.- такмичење у пикаду
  2. среда, 5.4.- крос
  3. четвртак, 6. 4.- ''Пешачимо ради здравља''

Напомена:

Због лоших временских услова дошло је до померања неких термина планираних активности (крос у вишим разредима – 12. 4. 2017.) и одлагања акције ''Пешачимо ради здравља'', која ће бити реализована крајем априла или почетком маја.

v  Учествовали ученици старијих и млађих разреда.

Дана 3.4. 2017. године одржано је такмичење у пикаду

Првопласирани у мушкој конкуренцији:

  1. Вук Танасковић
  2. Урош Јовичић
  3. Иван Веснић

Првопласирани у женској конкуренцији:

  1. Ана Зечевић
  2. Бојана Зечевић
  3. Милица Станић

Дана 5.4. 2017. године одржан је крос у млађим разредима (15, 35 и 45, одељење 25 није учествовало, јер су у периоду 5.4. - 12.4.2017. боравили у Бањи Врујци на настави у природи)

Првопласирани такмичари у мушкој конкуренцији одељења 15

  1. Иван Веснић
  2. Петар Симић
  3. Огљен Шмакић

Првопласирани такмичари у женској конкуренцији одељења 15

  1. Лена Ђоговић
  2. Мина Милосављевић
  3. Теодора Стефановић

Првопласирани такмичари у мушкој конкуренцији одељења 35 и 45

  1. Вук Танасковић
  2. Ђорђе Марковић
  3. Иван Шуњеварић

Првопласирани такмичари у женској конкуренцији одељења 35 и 45

  1. Нађа Стаматовић
  2. Анђелина Остојић
  3. Ивана Драгојевић

Дана 12. 4. 2017. године одржан је крос у старијим разредима

Првопласирани такмичари у мушкој конкуренцији одељења 55

  1. Татомир Тешић
  2. Срђан Божић
  3. Никола Турунчић

Првопласирани такмичари у женској конкуренцији одељења 55

  1. Луна Терзић
  2. Валентина Станић
  3. Ивана Шуљеварић

Првопласирани такмичари у мушкој конкуренцији одељења 65

  1. Страхиња Никитовић
  2. Давид Бодирога
  3. Лука Бодирога

Првопласирани такмичари у женској конкуренцији одељења 65

  1. Милица Станић
  2. Јована Марковић
  3. Јана Никитовић

Првопласирани такмичари у мушкој конкуренцији одељења 75

  1. Андрија Савић
  2. Ненад Спасојевић
  3. Никола Чолић

Првопласирани такмичари у женској конкуренцији одељења 75

  1. Емилија Дрндаревић
  2. Ања Танасковић
  3. Марија Јанковић

Првопласирани такмичари у мушкој конкуренцији одељења 85

  1. Марко Спасојевић
  2. Немања Тешић
  3. Немања Вучковић

Првопласирани такмичари у женској конкуренцији одељења 85

  1. Милена Пузовић
  2. Анђела Шибалић
  3. Сара Савић

v  Недеља спорта реализована је у организацији наставника физичког васпитања Чедомира Чолића и учитеља у ИО Крвавци

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10